His yok,Üzüntü yok

215000

Şimdi durup düşünüyorum da eskisi kadar aptal değilim sanırım? Niye mi artık hissetmiyorum çünkü ne çok mutlu oluyorum,ne çok heyecanlanıyorum,ne acayip üzülüyorum ne ağlıyorum sanki şu vampir filmindeki zırvalıklar başıma geldi de hislerimi kapatmışım gibi his deyince illa aşk olarak algılamayın bunu.

Aşka da inanmıyorum oysaki küçükken  çizgi film izlerken özellikle Şeker Kız Candy’i izlerken onun boncuk gözlü Anthony’si gibi  kendime bir prens hayal ederdim derdim ki biliyorum bir gün bende prensimi bulup mutlu olacağım.

Büyüyünce anladım ki aşk maşk hikaye yok çünkü öyle bir şey bu bizim kafamızda uydurduğumuz zırvalıklardan ibaret,yok midendeki kelebeklerin hepsinin kanat çırpmasıymış lan benim içimde hayvanat bahçesi var da benim mi haberim yok ya da benim içimdeki öküz ne zaman kalktı da benim haberim olmadı:)

Artık boşa hayal kurmak yok,ümitlenmek yok,sevmek yok,üzülmek yok,fazla mutlu olmak yok kısacası HİS YOK ÜZÜNTÜ DE YOK…..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>